Solární energetika

Přichází globální změna energetických zdrojů. Zvláště pokud jde o dosáhnutí dobrého vyvážení ekonomického růstu a zodpovědnosti k životnímu prostředí na Zemi. Budoucnost leží v obnovitelných zdrojích energie a moderních metodách jejich získávání. K zabezpečení kvality života jsou potřebná inovativní a uživatelsky přívětivá řešení.

Slunce na nás vyzařuje své láskyplné teplo již několik miliard let. Za méně než hodinu vyzáří slunce na Zemi tolik energie, kolik spotřebuje celá populace planety za celý rok. Vlivem zvyšujícího se nedostatku fosilních paliv spočívá budoucnost dodávky energie v obnovitelných zdrojích energie a modernímu přístupu k jejich používání. Slunce je zde jako ekologická „elektrárna“ obzvláště důležité.

Dodávka FV komponent i celků

Ať už si chcete FV elektrárnu postavit sami anebo si ji nechat dodat celou „na klíč“, rádi Vám poskytneme naše služby. Dodáme podle Vašich přání jednotlivé komponenty – solární panely, střídače, dataloggery, kabeláž a další. Pokud upřednostňujete dodávku FVE celku,kontaktujte nás, prosím. Dle zadání Vám zpracujeme nabídku na tuto dodávku.

Optimalizace návrhu

Při návrhu každé jednotlivé instalace pečlivě zohledňujeme všechny okolnosti, které mají vliv na celkovou dlouhodobou výkonnost elektrárny, tedy pro zákazníka maximalizujeme výnosnost:

  • třídění panelů dle skutečné výkonnosti do jednotlivých stringů
  • rozmístění stringů dle celkového výkonu a osvitu/zastínění
  • rozmístění a orientace panelů dle zastínění

Záleží nám na tom, kolik Vám Vaše elektrárna vydělá. Záleží nám na Vaší spokojenosti.

Reference

Jsou k dispozici na vyžádání.